KIEROWNICTWO:
Kierownik artystyczny - mgr. Jan Brodka
Choreograf - mgr inż. Krystyna Kwaśniewska
Instruktorzy: Zuzanna Obtułowicz, Adam Jakubiec
Kapela 2017/2018
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Łukasz Lizak, Julia Zoń, Karolina Kurek, Małgorzata Wandzel
Altówka: Justyna Czader
Klarnet: Piotr Jakubiec
Kontrabas: Jacek Lizak
Współpraca okresowa:
Flet: Maria Skrzypek
Trąbka: Przemysław Drabik
Grupa Koncertowa 2017/2018
- Białek Anna
- Duc Małgorzata
- Greń Natalia
- Golec Karolina
- Kurz Kornelia
- Konior Anna
- Magiera Patrycja
- Mieszczak Sylwia
- Obtułowicz Zuzanna
- Rybarska Kaja
- Sanetra Weronika
- Suchoń Wiktoria
- Wiercigroch Weronika
- Adamczyk Jakub
- Bednarz Jakub
- Bury Maciej
- Dędys Łukasz
- Gibas Michał
- Jakubiec Adam
- Kuźlik Michał
- Mieszczak Jakub
- Murański Jakub
- Piela Dominik
- Pietraszko Paweł
- Staniewski Bartosz
- Szwed Błażej
- Ufland Nikodem
Grupa dziecięca 2017/2018
- Broda Joanna
- Broda Ola
- Biłyk Milena
- Derwich Anna
- Firleta Martyna
- Janota Ola
- Jajko Patrycja
- Kania Ola
- Komuniecka Ola
- Kostka Liliana
- Kubies Julia
- Pawlus Milena
- Pietraszko Eliza
- Słowik Martyna
- Stopka Oliwia
- Wawrzuta Monika
- Wiewióra Jagódka
- Burzec Bartosz
- Caputa Ignacy
- Duc Tomasz
- Kostka Hubert
- Mieszczak Krystian
- Pietraszko Jan
- Szklarski Franciszek
- Sufa Daniel
KAPELA 2016/2017
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Łukasz Lizak, Julia Zoń, Karolina Kurek, Małgorzata Wandzel
Altówka: Justyna Czader
Klarnet: Piotr Jakubiec
Kontrabas: Jacek Lizak
Współpraca okresowa:
Flet: Maria Skrzypek
Trąbka: Przemysław Drabik
Grupa Koncertowa 2016/2017
- Białek Anna
- Duc Małgorzata
- Greń Natalia
- Golec Karolina
- Kania Karolina
- Kurz Kornelia
- Konior Anna
- Mieszczak Sylwia
- Obtułowicz Zuzanna
- Ożga Martyna
- Pawlus Katarzyna
- Raczek Karolina
- Rybarska Kaja
- Soból Marta
- Śleziak Joanna
- Waluś Magdalena
- Wiercigroch Weronika
- Wolna Justyna
- Adamczyk Jakub
- Bednarz Jakub
- Bury Maciej
- Dędys Łukasz
- Duc Patryk
- Gibas Michał
- Jakubiec Adam
- Kuźlik Michał
- Lach Grzegorz
- Mieszczak Jakub
- Piela Dominik
- Pietraszko Paweł
- Staniewski Bartosz
- Szwed Błażej
- Wiewióra Michał
Grupa dziecięca 2016/2017
- Broda Joanna
- Broda Ola
- Biłyk Milenka
- Bąkowska Dominika
- Derwich Anna
- Janota Ola
- Juraszek Dominika
- Kania Ola
- Magiera Patrycja
- Pawlus Milenka
- Sanetra Weronika
- Słowik Martyna
- Stopka Oliwia
- Wiercigroch Anna
- Adamczyk Wojciech
- Burzec Bartosz
- Caputa Ignacy
- Holbowski Teofil
- Murański Jakub
- Mieszczak Krystian
- Szklarski Franciszek
- Ufland Nikodem
Kapela 2015/2016
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Wojciech Maciejowski, Łukasz Lizak, Stanisław Rokita,Julia Zoń
Altówka: Justyna Czader
Klarnet: Piotr Jakubiec
Flet: Marta Szwajca
Trąbka: Jakub Imielski
Kontrabas: Jacek Lizak
Grupa koncertowa 2015/2016
1. Białek Anna 2. Caputa Karolina 3. Duc Małgorzata 4. Drewniak Martyna 5. Greń Natalia 6. Golec Karolina 7. Kania Karolina 8. Kurz Kornelia 9. Mieszczak Sylwia 10.Obtułowicz Zuzanna 11.Ożga Martyna 12.Pawlus Katarzyna 13.Raczek Karolina 14.Rybarska Kaja 15.Soból Marta 16.Śleziak Joanna 17.Waluś Magda 18.Wolna Justyna |
1. Bednarz Jakub 2. Dędys Łukasz 3. Duc Patryk 4. Jakubiec Adam 5. Kuźlik Michał 6. Lach Grzegorz 7. Piela Dominik 8. Pietraszko Paweł 9. Staniewski Bartosz 10.Szwed Błażej 11.Wiewióra Michał 12.Wolny Krzysztof |
Grupa dziecięca 2015/2016
1. Białek Ola 2. Biłyk Milena 3. Broda Joanna 4. Broda Ola 5. Derwich Anna 6. Dyduch Helena 7. Fojcik Zuzanna 8. Gruszecka Daria 9. Holbowska Julia 10.Kocoń Maja 11.Koguciuk Agata 12.Konior Anna 13.Łukaszczyk Kornelia 14.Niewdana Anna 15.Sanetra Weronika 16.Studencka Zuzanna 17.Słowik Martyna 18.Suchoń Wiktoria 19.Wiercigroch Anna |
1. Adamczyk Jakub 2. Adamczyk Wojciech 3. Burzec Bartosz 4. Bury Maciej 5. Caputa Ignacy 6. Dyduch Karol 7. Gibas Michał 8. Holbowski Teofil 9. Malczewski Szymon 10.Mieszczak Sylwia 11.Murański Jakub 12.Sanetra Patryk 13.Studencki Mateusz 14.Ufland Nikodem |
Kapela 2014/2015
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Wojciech Maciejowski, Łukasz Lizak, Julia Zoń, Stanisław Rokita
Altówka: Justyna Czader
Klarnet: Piotr jakubiec
Trąbka: Jakub Imielski
Kontrabas: Kacper Sordyl, Jacek Lizak
Grupa koncertowa 2014/2015
1. Białek Anna 2. Caputa Karolina 3. Duc Małgorzata 4. Greń Natalia 5. Golec Karolina 6. Kania Karolina 7. Kurz Kornelia 8. Mieszczak Sylwia 9. Obtułowicz Zuzanna 10.Pawlus Katarzyna 11.Raczek Karolina 12.Rybarska Kaja 13.Soból Marta 14.Śleziak Joanna 15.Ożga Martyna 16.Waluś Magda 17.Wolna Justyna 18.Drewniak Martyna |
1. Bednarz Jakub 2. Dędys Łukasz 3. Duc Patryk 4. Dziki Dominik 5. Jakubiec Adam 6. Kuźlik Michał 7. Lach Grzegorz 8. Motyka Mateusz 9. Piela Dominik 10.Pietraszko Paweł 11.Staniewski Bartosz 12.Szwed Błażej 13.Wiewióra Michał 14.Wolny Krzysztof |
Grupa dziecięca 2014/2015
1. Adamczyk Julia 2. Białek Ola 3. Biłyk Milenka 4. Caputa Oliwia 5. Derwich Anna 6. Dyduch Helena 7. Fojcik Zuzanna 8. Gruszecka Daria 9. Holbowska Julia 10.Kocoń Maja 11.Konior Anna 12.Koguciuk Agata 13.łukaszczyk Agata 14.Marszałek Wiktoria 15.Sadłoń Dominika 16.Studencka Zuzanna 17.Sanetra Weronika 18.Słowik Martyna 19.Suchoń Wiktoria 20.Wiercigroch Anna |
1. Adamczyk Jakub 2. Adamczyk Wojciech 3. Bury Maciej 4. Dyduch Karol 5. Gibas Michał 6. Holbowski Teofil 7. Jauraszek Igor 8. Malczewski Szymon 9. Murański Jakub 10.Mieszczak Jakub 11.Pietraszko Szymon 12.Studencki Mateusz 13.Ufland Nikodem |
Kapela 2013/2014
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Anna Knapek, Robert Repak, Mikołaj Kołdyń
Altówka: Grzegorz Wiewióra
Klarnet: Elżbieta Szczotka, Justyna Wolna
Flet: Łucja Wiewióra
Trąbka: Jakub Imielski
Kontrabas: Kacper Sordyl, Jacek Lizak
Grupa koncertowa 2013/2014
1. Bednarz Ewa 2. Białek Anna 3. Greń Natalia 4. Mieszczak Sylwia 5. Obtułowicz Zuzanna 6. Pawlus Katarzyna 7. Raczek Karolina 8. Rybarska Kaja 9. Soból Marta 10.Stawarz Alicja 11.Śleziak Joanna 12.Waluś Magda 13.Wiewióra Łucja 14.Wolna Justyna Tancerki młodsze 1. Caputa Marta 2. Drewniak Martyna 3. Dłutek Weronika 4. Kania Karolina 5. Ożga Martyna |
1. Dziki Dominik 2. Gawlas Patryk 3. Gowin Piotr 4. Jakubiec Adam 5. Kuźlik Michał 6. Lach Grzegorz 7. Piela Dominik 8. Rybarski Wojciech 9. Staniewski Bartosz 10.Szwed Błażej 11.Wiewióra Michał 12.Wolny Krzysztof Tancerze młodsi 1. Jakubiec Maciej 2. Jakubiec Sebastian 3. Wagner Mariusz |
Grupa dziecięca 2013/2014
1. Adamczyk Julia 2. Białek Ola 3. Caputa Oliwia 4. Duc Małgorzata 5. Derwich Anna 6. Dyduch Helena 7. Fojcik Zuzanna 8. Gruszecka Daria 9. Holbowska Julia 10. Konior Anna 11.Kocoń Maja 12.Koguciuk Agata 13.Kurz Kornelia 14.Łasut Daria 15.Łukaszczyk Kornelia 16.Marszałek Wiktoria 17.Pniak Zuzanna 18.Suchoń Wiktoria 19.Sadłoń Dominika 20.Sanetra Weronika 21.Studencka Zuzanna 22.Tomczyk Klaudia 23.Wiercigroch Anna |
1. Adamczyk Jakub 2. Adamczyk Wojciech 3. Bury Maciej 4. Dędys Łukasz 5. Holbowski Teofil 6. Jurkiewicz Jakub 7. Juraszek Igor 8. Lizak Łukasz 9. Mieszczak Jakub 10.Malczewski Szymon 11.Pietraszko Paweł 12.Pietraszko Szymon 13.Studencki Mateusz 14.Ufland Nikodem 15.Wieczorek Mikołaj |
Kapela 2012/2013
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Anna Knapek, Robert Repak, Mikołaj Kołdyń
Altówka: Grzegorz Wiewióra
Klarnet: Justyna Wolna, Elżbieta Szczotka
Flet: Łucja Wiewióra
Trąbka: Jakub Imielski
Kontrabas: Kacper Sordyl
Grupa koncertowa 2012/2013
1. Greń Natalia 2. Kliś Monika 3. Mieszczak Sylwia 4. Obtułowicz Joanna 5. Obtułowicz Zuzanna 6. Pawlus Katarzyna 7. Raczek Karolina 8. Raczek Karolina 9. Rybarska Kaja 10.Soból Marta 11.Waluś Magda Tancerki młodsze 1. Bednarz Ewa 2. Białek Anna 3. Stawarz Alicja 4. Śleziak Joanna 5. Wiewióra Łucja |
1. Deka Jarek 2. Gawlas Piotr 3. Jakubiec Adam 4. Kuźlik Michał 5. Lach Grzegorz 6. Rybarski Wojtek 7. Staniewski Bartosz 8. Socha Kamil 9. Suchański Michał 10.Wiewióra Michał 11.Wolny Krzysztof Tancerze młodsi 1.Dziki Dominik 2. Duc Patryk 3. Okrzesik Krzysztof 4. Szwed Błażej |
Grupa dziecięca 2012/2013
1. Białek Ola 26. Wiercigroch Anna |
1. Adamczyk Jakub 2. Dyduch Karol 3. Dędys Łukasz 4. Guzik Paweł 5. Herzyk Jan 6. Lizak Łukasz 7. Malczewski Szymon 8. Mieszczak Jakub 9. Niszwic Jakub 10.Pietraszko Paweł 11.Pietraszko Szymon 12.Studencki Mateusz 13.Wieczorek Mikołaj |
Kapela 2011/2012
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Katarzyna Goncarczyk, Joanna Dziergas, Izabela Handerek, Marta Konieczna
Altówka: Grzegorz Wiewióra
Klarnet: Bożena Tlałka, Justyna Wolna
Flet: Paulina Pawlus, Gabriela Wendzel
Trąbka: Jakub Imielski
Kontrabas: Kacper Sordyl
Grupa koncertowa 2011/2012
Tancerki 1. Greń Natalia 2. Kliś Monika 3. Kąkol Klaudia 4. Matusik Anna 5. Mieszczak Sylwia 6. Obtułowicz Joanna 7. Obtułowicz Zuzanna 8. Pawlik Jadwiga 9. Pawlus Katarzyna 10.Piecuch Kamila 11.Raczek Karolina 12.Rybarska Kaja 13.Soból Marta 14.Waluś Magda 15.Wolna Justyna |
Tancerze 1.Jarek Deka 2.Gawlas Patryk 3. Gowin Piotr 4. Jakubiec Adam 5. Kuźlik Michał 6. Lach Grzegorz 7. Rybarski Wojciech 8. Stasica Szymon 9. Staniewski Bartosz 10.Socha Kamil 11.Sordyl Samuel 12.Suchański Michał 13.Wiewióra Michał 14.Wolny Krzysztof |
Grupa młodzieżowo/dziecięca 2011/2012
Tancerki |
Tancerze |
KAPELA 2010/2011
Kierownik kapeli: Jan Brodka
Akordeon, instrumenty ludowe: Jan Brodka
Skrzypce: Katarzyna Goncarczyk, Dziergas Joanna, Izabela Handerek, Marta Konieczna
Altówka: Grzegorz Wiewióra
Klarnet: Bożena Lach, Justyna Wolna
Flet: Paulina Pawlus, Gabriela Wendzel
Trąbka: Jakub Imielski
Kontrabas: Kacper Sordyl
Grupa koncertowa 2010/2011
Tancerki: 1.Cisek Barbara |
Tancerze: 1.Chmura Patryk |
Grupa dziecięca 2010/2011
Tancerki: 1.Bożek Ada |
Tancerze: 1.Duc Patryk |